Anunț pentru declanșarea etapei de încadrare la APM pentru PUZ - Amenajarea unor platforme de compostare în vederea reducerii necesarului de depozitare, localitatea Satulung, extravilan, nr. cad. 55471

03 Februarie 2022 272
ANUNŢ PUBLIC

CONSILIUL JUDEȚEAN MARAMUREȘ având sediul în str. Gh. Șincai, nr. 46, localitatea Baia Mare, titular al planului/programului PLAN URBANISTIC ZONAL pentru Amenajarea unor platforme de compostare în vederea reducerii necesarului de depozitare (inclusiv amenajarea unei platforme pentru depozitarea deșeurilor biodegradabile și care nu pot fi supuse procesului de compostare), localitatea Satulung, extravilan, nr. cad. 55471, anunţă publicul interesat asupra depunerii solicitării de obţinere a avizului de mediu pentru planul/programul menţionat şi declanşarea etapei de încadrare. Prima versiune a planului/programului poate fi consultată la sediul APM Maramureş, strada Iza, nr. 1A, localitatea Baia Mare, judeţul Maramureş, în zilele de luni÷joi între orele 8.00÷16/30 şi vineri între orele 8.00÷14.00.
Observaţii/comentarii şi sugestii se primesc în scris la sediul APM Maramureş, în termen de 18 zile de la data publicării anunţului.

Tabără de excelență în Maramureș - PUNTE educațională Maramureș-Hîncești-Strășeni-Ungheni