Cerere de ofertă servicii elaborare Documentaţie de avizare a lucrărilor de intervenţii, expertiză tehnică, avize acorduri pentru obiectivul Muzeul de Istorie şi Arheologie

14 Martie 2019 530
CĂTRE TOŢI OPERATORII ECONOMICI INTERESAŢI

Referinţă: cerere de ofertă servicii elaborare Documentaţie de avizare a lucrărilor de intervenţii, expertiză tehnică, avize acorduri pentru obiectivul Muzeul de Istorie şi Arheologie

Consiliul Județean Maramureș realizează o cercetare de piaţă în vederea fundamentării bugetului aferent Documentaţiei de avizare a lucrărilor de intervenţii, expertiză tehnică, avize şi acorduri pentru obiectivul reabilitarea Muzeului de Istorie şi Arheologie. Informaţii privind suprafeţele şi tipul construcţiei se regăsesc în extrasul de Carte funciară ataşat prezentei. Este recomandată vizitarea obiectivului în vederea întocmirii unei oferte cât mai realiste.
Oferta dumneavoastră de preţ se va transmite conform anexei la prezenta, la adresa de e-mail Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea..

Data limită pentru primirea ofertei de preț este 20 martie 2019.

Notă: Transmiterea ofertei nu reprezintă obligația efectuării unei achiziții din partea instituției noastre.

Vă mulțumim anticipat pentru sprijinul acordat.

Cu deosebit respect,

Claudia BREBAN