CERCETARE DE PIAȚĂ: Achiziționare panouri pentru amplasare în zonele cu lucrări de reabilitare a drumurilor județene, în scopul atenționării și informării populației din zonele adiacente

26 Noiembrie 2019 426
Către toți operatorii economici interesați,

Consiliul Județean Maramureș intenționează să achiziționeze următoarelor categorii de produse:

20 de panouri care urmează să fie amplasate în zonele cu lucrări de reabilitare a drumurilor județene prin Programul Național de Dezvoltare Locală, în scopul atenționării și informării populației din zonele adiacente acestor lucrări.
Specifiații tehnice:
  • Panouri stradale cu față dublă
  • Dimensiune: 3 x 2 m
  • Structură metalică
  • Fețe rigide colantate cu autocolant tipărit full color
  • Picioare de metal

40 de banner-e pentru exterior

Specificații tehnice:
  • Dimensiune: 6 x 1 m
  • Full color
  • Imprimare pe o singură față
  • Finisaje incluse: tiv + capse

În vederea stabilirii unei valori estimate totale fără TVA pentru viitoarea procedură de achiziție publică, vă invităm să ne comunicaţi o ofertă de preţ pentru aceste produse, având specificaţiile tehince precizate mai sus.

Pentru panouri, solicităm două categorii de oferte: una doar pentru executarea panourilor și o a doua care să include execuție cu montare.

Oferta va fi trimisă până cel târziu 29 noiembrie 2019, ora 12.00, în format electronic/scanare, pe adresa Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea..

Menționăm că Beneficiarul – Consiliul Județean Maramureș – va pune la dispoziția Prestatorului informațiile și imaginile care urmează să fie inscripționate pe panouri.

Cu stimă,

Gabriel-Valer ZETEA